SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Ale Innebandyförening

Kommande matcher
SEPTEMBER 2022
 
30
19:30
fre
19:30    
Damjunior, Tuve Sporthall
Ale/Älvstranden JAS - FBC Lerum  -      
OKTOBER 2022
 
07
19:00
fre
19:00    
Damjunior, Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF - Ale/Älvstranden JAS  -      
08
11:00
lör
11:00    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 Blå - Landvetter IBK F09 vit
  -      
08
13:20
lör
13:20    
Herrjunior, Ale Kulturrum
Ale IBF HJ - Varla IBK HJ-lag  -      
08
15:30
lör
15:30    
F06/07, Qvisthallen
F06/07 » 
FBC Partille Dj - Ale IBF F06/07 Vit
  -      
09
10:10
sön
10:10    
F08/09, Pinntorps Idrottshall
F08/09 » 
Landvetter IBK F09 Blå - Ale IBF F08/09 vit
  -      
09
11:20
sön
11:20    
P09, Pinntorps Idrottshall
P09 » 
Landvetter IBK P10 Blå - Ale IBF P09
  -      
09
13:15
sön
13:15    
Dam, Almåshallen A
Dam » 
Lindome IBK Utv D2 - Ale IBF D2
  -      
09
13:30
sön
13:30    
F06/07, Rydsbergshallen
F06/07 » 
FBC Lerum Svart Akademi - Ale IBF F06/07 Blå
  -      
09
13:30
sön
13:30    
P10, Kyrkenorumsskolan
P10 » 
Stenungsunds IBK P10 svart - Ale IBF P10 Blå
  -      
09
19:00
sön
19:00    
Herr, Valhalla A-hall
Herr » 
Västra Frölunda FK H4 - Ale IBF H4
  -      
 
12
19:50
ons
19:50    
P10, Hjällsnäshallen A-hallen
P10 » 
FBC Lerum Utveckling P09 Röd - Ale IBF P10 Vit
  -      
13
19:40
tor
19:40    
F06/07, Wallenstam Arena A
F06/07 » 
Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - Ale IBF F06/07 Blå
  -      
14
18:40
fre
18:40    
Damjunior, Björlanda Idrottshall
IK Zenith/Öckerö IBK - Ale/Älvstranden JAS  -      
15
09:20
lör
09:20    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Blå - IBF Backadalen P10
  -      
15
10:30
lör
10:30    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Vit - Lindome IBK P09 Lila
  -      
15
11:40
lör
11:40    
P09, Ale Kulturrum
P09 » 
Ale IBF P09 - IBK Kungälv P10
  -      
15
12:50
lör
12:50    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 vit - IBK Kungälv F08/09 Blå
  -      
15
14:15
lör
14:15    
F10/11, Hedenskolans Idrottshall
F10/11 » 
Öckerö IBK F10/12 Blå - Ale IBF F10/11
  -      
15
14:30
lör
14:30    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - IBF Älvstranden D2
  -      
15
16:40
lör
16:40    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Vit - Eken IBK F06-07
  -      
15
17:55
lör
17:55    
F08/09, Kärra Sporthall
F08/09 » 
Kärra IBK F09/10 - Ale IBF F08/09 Blå
  -      
16
10:00
sön
10:00    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Blå - Landvetter IBK D utveckling
  -      
16
12:00
sön
12:00    
F12/13, Kronan Älvängen
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - FBC Lerum F12 Röd
  -      
16
12:00
sön
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - KF Kortedalarna
  -      
16
13:00
sön
13:00    
F12/13, Kronan Älvängen
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - Landvetter IBK F12 vit
  -      
16
16:00
sön
16:00    
P11, Kronan Älvängen
P11 » 
Ale IBF P11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit
  -      
16
17:00
sön
17:00    
Herrjunior, Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Utbynäs SK HJ - Ale IBF HJ  -      
 
21
19:00
fre
19:00    
Damjunior, Ale Kulturrum
Ale/Älvstranden JAS - Lindås Rasta IBK  -      
22
10:00
lör
10:00    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 Blå - Eken IBK F09/10
  -      
22
10:00
lör
10:00    
F12/13, Pinntorps Idrottshall
F12/13 » 
Landvetter IBK F12 vit - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P09, Aktiviteten A-Hall
P09 » 
Mölndals IBF P10 Vit - Ale IBF P09
  -      
22
12:00
lör
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - Utbynäs SK H4
  -      
22
12:45
lör
12:45    
F12/13, Wallenstam Arena B
F12/13 » 
Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
22
14:30
lör
14:30    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P09/10
  -      
22
15:40
lör
15:40    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Vit - FBC Partille P09 Blå
  -      
22
16:00
lör
16:00    
F08/09, Wallenstam Arena B
F08/09 » 
Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit - Ale IBF F08/09 vit
  -      
23
11:00
sön
11:00    
Herrjunior, Ale Kulturrum
Ale IBF HJ - Särö IBK Herrjunior  -      
23
12:45
sön
12:45    
P11, Kastellegårdshallen
P11 » 
IBK Kungälv P11 Vit - Ale IBF P11
  -      
23
13:00
sön
13:00    
F10/11, Ale Kulturrum
F10/11 » 
Ale IBF F10/11 - Floda IBK F11/12
  -      
23
14:10
sön
14:10    
Dam, Munkegärdehallen
Dam » 
IBK Kungälv D2 - Ale IBF D2
  -      
23
14:45
sön
14:45    
F06/07, Askims Sporthall
F06/07 » 
Lindås Rasta IBK Dam Akademi - Ale IBF F06/07 Vit
  -      
 
28
19:30
fre
19:30    
Herr, Hedenskolans Idrottshall
Herr » 
Öckerö IBK H4 - Ale IBF H4
  -      
29
11:00
lör
11:00    
F12/13, Ale Kulturrum
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - IBF Backadalen F11/12 Svart
  -      
29
12:00
lör
12:00    
F12/13, Ale Kulturrum
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - Lindås Rasta IBK F12
  -      
29
12:20
lör
12:20    
P10, Ekenhallen 1
P10 » 
Eken IBK P10 Gul - Ale IBF P10 Vit
  -      
29
14:30
lör
14:30    
P10, Qvisthallen
P10 » 
FBC Partille P10 blå - Ale IBF P10 Blå
  -      
29
14:45
lör
14:45    
P09, Hedenskolans Idrottshall
P09 » 
Öckerö IBK P10 Blå - Ale IBF P09
  -      
29
15:00
lör
15:00    
P11, Ale Kulturrum
P11 » 
Ale IBF P11 - Frölunda IBK P10
  -      
29
17:30
lör
17:30    
F08/09, Kyrkenorumsskolan
F08/09 » 
Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Ale IBF F08/09 vit
  -      
30
14:00
sön
14:00    
F06/07, Lindälvshallen
F06/07 » 
Varla IBK DJ F06/07 - Ale IBF F06/07 Vit
  -      
30
14:00
sön
14:00    
F10/11, Rydsbergshallen
F10/11 » 
FBC Lerum F10/11 Svart - Ale IBF F10/11
  -      
30
17:30
sön
17:30    
Herrjunior, Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK HJ 1 - Ale IBF HJ  -      
30
18:15
sön
18:15    
F06/07, Santoshallen
F06/07 » 
IBF Älvstranden F06 DJ - Ale IBF F06/07 Blå
  -      
NOVEMBER 2022
 
03
19:30
tor
19:30    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - Landvetter IBK H4
  -      
 
10
18:15
tor
18:15    
Damjunior, Stadsskogshallen
IBK Alingsås - Ale/Älvstranden JAS  -      
12
10:10
lör
10:10    
P10, Katrinebergshallen
P10 » 
Mölndals IBF P10 röd - Ale IBF P10 Blå
  -      
12
10:30
lör
10:30    
F10/11, Ale Kulturrum
F10/11 » 
Ale IBF F10/11 - Eken IBK F11/12/13 Lila
  -      
12
11:00
lör
11:00    
F12/13, Wallenstam Arena B
F12/13 » 
Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
12
12:00
lör
12:00    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Vit - IBK Göteborg PF09/10 Svart
  -      
12
13:10
lör
13:10    
P09, Ale Kulturrum
P09 » 
Ale IBF P09 - Kärra IBK P10 Svart
  -      
12
14:20
lör
14:20    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 vit - IBF Älvstranden F08 Vit
  -      
12
15:30
lör
15:30    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Blå - Warberg IBF Junior
  -      
12
17:00
lör
17:00    
Herrjunior, Ale Kulturrum
Ale IBF HJ - Kärra IBK HJ Svart  -      
13
10:00
sön
10:00    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Vit - Landvetter IBK D utveckling blå
  -      
13
12:00
sön
12:00    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2
  -      
13
13:00
sön
13:00    
P11, Rydsbergshallen
P11 » 
FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Ale IBF P11
  -      
13
13:10
sön
13:10    
F12/13, Björlanda Idrottshall
F12/13 » 
IK Zenith F11-12 Vit - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
13
15:20
sön
15:20    
F08/09, Rydsbergshallen
F08/09 » 
FBC Lerum F09 - Ale IBF F08/09 Blå
  -      
13
17:00
sön
17:00    
Herr, Bergumsskolan
Herr » 
IBK Bergum H4 - Ale IBF H4
  -      
 
18
18:30
fre
18:30    
P09, Hindås Idrottshall
P09 » 
Hindås IBK P09/10 svart - Ale IBF P09
  -      
18
20:00
fre
20:00    
Dam, Lerum Arena C
Dam » 
FBC Lerum D2 - Ale IBF D2
  -      
19
11:00
lör
11:00    
F12/13, Ale Kulturrum
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - Eken IBK F11/12/13 Gul
  -      
19
11:00
lör
11:00    
P11, Qvisthallen
P11 » 
FBC Partille P12 Röd - Ale IBF P11
  -      
19
12:00
lör
12:00    
F12/13, Ale Kulturrum
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - Utbynäs SK F 12
  -      
19
13:30
lör
13:30    
P10, Wallenstam Arena B
P10 » 
Pixbo Wallenstam IBF P10 Röd - Ale IBF P10 Vit
  -      
19
15:30
lör
15:30    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Blå - Stenungsunds IBK P10 svart
  -      
19
16:40
lör
16:40    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 vit - Landvetter IBK F09 Blå
  -      
19
17:50
lör
17:50    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Vit - FBC Partille Dj
  -      
20
10:00
sön
10:00    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Blå - FBC Lerum Svart Akademi
  -      
20
12:00
sön
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - FBC Partille H4
  -      
20
12:10
sön
12:10    
F10/11, Björlanda Idrottshall
F10/11 » 
IK Zenith F11-12 Grön - Ale IBF F10/11
  -      
20
15:00
sön
15:00    
Herrjunior, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Svart - Ale IBF HJ  -      
 
25
19:30
fre
19:30    
Damjunior, Tuve Sporthall
Ale/Älvstranden JAS - FBC Partille  -      
26
09:00
lör
09:00    
F06/07, Ekenhallen 1
F06/07 » 
Eken IBK F06-07 - Ale IBF F06/07 Vit
  -      
26
11:00
lör
11:00    
P10, Tuve Sporthall
P10 » 
IBF Backadalen P10 - Ale IBF P10 Blå
  -      
27
sön
00:00    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - FBC Partille D2 Utgår 20220829
  -      
27
09:30
sön
09:30    
F06/07, Pinntorps Idrottshall
F06/07 » 
Landvetter IBK D utveckling - Ale IBF F06/07 Blå
  -      
27
12:45
sön
12:45    
F08/09, Kastellegårdshallen
F08/09 » 
IBK Kungälv F08/09 Blå - Ale IBF F08/09 vit
  -      
27
19:45
sön
19:45    
Herr, Pinntorps Idrottshall
Herr » 
Korsvägen BBK A-lag - Ale IBF H4
  -      
DECEMBER 2022
 
02
20:00
fre
20:00    
Damjunior, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK - Ale/Älvstranden JAS  -      
03
10:00
lör
10:00    
P09, Ale Kulturrum
P09 » 
Ale IBF P09 - FBC Partille P10 Vit
  -      
03
11:10
lör
11:10    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 vit - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit
  -      
03
12:00
lör
12:00    
F08/09, Munkedals Idrottshall
F08/09 » 
Dingle AIK F09/10 - Ale IBF F08/09 Blå
  -      
03
13:30
lör
13:30    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Vit - Lindås Rasta IBK Dam Akademi
  -      
03
15:00
lör
15:00    
Herrjunior, Ale Kulturrum
Ale IBF HJ - Floda IBK Hj  -      
03
16:00
lör
16:00    
P10, Wallenstam Arena B
P10 » 
Pixbo Wallenstam IBF P09/10 - Ale IBF P10 Blå
  -      
04
10:00
sön
10:00    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd
  -      
04
10:00
sön
10:00    
P11, Kronan Älvängen
P11 » 
Ale IBF P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd
  -      
04
11:00
sön
11:00    
F10/11, Kronan Älvängen
F10/11 » 
Ale IBF F10/11 - FBC Lerum F10/11 Svart
  -      
04
12:00
sön
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4
  -      
04
12:15
sön
12:15    
Dam, Wallenstam Arena A
Dam » 
Pixbo Wallenstam IBF D2 - Ale IBF D2
  -      
04
14:20
sön
14:20    
F12/13, Askims Sporthall
F12/13 » 
Lindås Rasta IBK F12 - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
04
15:00
sön
15:00    
F12/13, Tuve Sporthall
F12/13 » 
IBF Backadalen F11/12 Svart - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
04
16:40
sön
16:40    
P10, Santoshallen
P10 » 
IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Ale IBF P10 Vit
  -      
 
09
19:00
fre
19:00    
Damjunior, Ale Kulturrum
Ale/Älvstranden JAS - Stenungsunds IBK/IBK Kungälv  -      
10
10:30
lör
10:30    
P09, Ale Kulturrum
P09 » 
Ale IBF P09 - IBK Göteborg P09/10 Skolan
  -      
10
11:40
lör
11:40    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 Blå - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd
  -      
10
12:50
lör
12:50    
F08/09, Ale Kulturrum
F08/09 » 
Ale IBF F08/09 vit - Stenungsunds IBK F08/09 Blå
  -      
10
14:30
lör
14:30    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - Floda IBK D2
  -      
10
15:50
lör
15:50    
Herrjunior, Qvisthallen
FBC Partille U16 - Ale IBF HJ  -      
10
16:40
lör
16:40    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Vit - Varla IBK DJ F06/07
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Vit - IBK Bergum P08-09
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P11, Almåshallen B
P11 » 
Lindome IBK P11 Grön - Ale IBF P11
  -      
11
11:00
sön
11:00    
F12/13, Kronan Älvängen
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - IBF Älvstranden F12/13
  -      
11
11:00
sön
11:00    
Herr, Valhalla A-hall
Herr » 
IBK Kungarna H4 - Ale IBF H4
  -      
11
11:10
sön
11:10    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Blå - FBC Partille P10 blå
  -      
11
12:00
sön
12:00    
F12/13, Kronan Älvängen
F12/13 » 
Ale IBF F12/13 Vit - FBC Lerum F12 Röd
  -      
11
12:30
sön
12:30    
F06/07, Ale Kulturrum
F06/07 » 
Ale IBF F06/07 Blå - IBF Älvstranden F06 DJ
  -      
11
15:00
sön
15:00    
F10/11, Kronan Älvängen
F10/11 » 
Ale IBF F10/11 - IBK Bergum F10/11
  -      
 
16
19:30
fre
19:30    
Herr, Skepplanda Idrottshall
Herr » 
Skår IBK H4 - Ale IBF H4
  -      
16
20:00
fre
20:00    
Damjunior, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Ale/Älvstranden JAS  -      
17
10:30
lör
10:30    
P10, Ale Kulturrum
P10 » 
Ale IBF P10 Blå - Mölndals IBF P10 röd
  -      
17
11:40
lör
11:40    
P09, Ale Kulturrum
P09 » 
Ale IBF P09 - Lindome IBK P10 Grön
  -      
17
14:30
lör
14:30    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - Kärra IBK D1
  -      
17
16:30
lör
16:30    
P10, Björlanda Idrottshall
P10 » 
IK Zenith P09 Grön - Ale IBF P10 Vit
  -      
17
17:40
lör
17:40    
F06/07, Pinntorps Idrottshall
F06/07 » 
Landvetter IBK D utveckling blå - Ale IBF F06/07 Vit
  -      
18
sön
00:00    
Herrjunior, Ale Kulturrum
Ale IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Svart UTGÅR 20220905  -      
18
11:00
sön
11:00    
P11, Ale Kulturrum
P11 » 
Ale IBF P11 - Hindås IBK P11 Blå
  -      
18
11:30
sön
11:30    
F06/07, Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
F06/07 » 
Warberg IBF Junior - Ale IBF F06/07 Blå
  -      
18
12:10
sön
12:10    
F12/13, Björlanda Idrottshall
F12/13 » 
IK Zenith F11-12 Vit - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
18
15:00
sön
15:00    
F08/09, Idrottshuset, Vänersborg
F08/09 » 
IBK Vänersborg F0910 Gbg - Ale IBF F08/09 Blå
  -      
18
17:00
sön
17:00    
F10/11, Kärra Sporthall
F10/11 » 
Kärra IBK F11/12 - Ale IBF F10/11
  -      
18
17:00
sön
17:00    
F12/13, Rydsbergshallen
F12/13 » 
FBC Lerum F12 Röd - Ale IBF F12/13 Vit
  -      
18
20:30
sön
20:30    
F08/09, Santoshallen
F08/09 » 
IBF Älvstranden F08 Vit - Ale IBF F08/09 vit
  -      
JANUARI 2023
 
13
19:00
fre
19:00    
Damjunior, Ale Kulturrum
Ale/Älvstranden JAS - Pixbo Wallenstam IBF  -      
15
12:00
sön
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - Västra Frölunda FK H4
  -      
 
20
19:00
fre
19:00    
Damjunior, Santoshallen
Ale/Älvstranden JAS - IK Zenith/Öckerö IBK  -      
21
14:30
lör
14:30    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - Lindome IBK Utv D2
  -      
22
sön
00:00    
Herr, Lundbystrand 3
Herr » 
KF Kortedalarna - Ale IBF H4
  -      
 
27
18:00
fre
18:00    
Damjunior, Salming Arena
Lindås Rasta IBK - Ale/Älvstranden JAS  -      
29
sön
00:00    
Herr, Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Herr » 
Utbynäs SK H4 - Ale IBF H4
  -      
29
13:30
sön
13:30    
Dam, Santoshallen
Dam » 
IBF Älvstranden D2 - Ale IBF D2
  -      
FEBRUARI 2023
 
04
14:30
lör
14:30    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - IBK Kungälv D2
  -      
05
12:00
sön
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - Öckerö IBK H4
  -      
 
10
19:00
fre
19:00    
Damjunior, Ale Kulturrum
Ale/Älvstranden JAS - IBK Alingsås  -      
12
sön
00:00    
Herr, Pinntorps Idrottshall
Herr » 
Landvetter IBK H4 - Ale IBF H4
  -      
 
21
19:30
tis
19:30    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - IBK Bergum H4
  -      
26
sön
00:00    
Herr, Qvisthallen
Herr » 
FBC Partille H4 - Ale IBF H4
  -      
26
19:00
sön
19:00    
Damjunior, Partillebohallen
FBC Partille - Ale/Älvstranden JAS  -      
 
27
20:00
mån
20:00    
Dam, Hedenskolans Idrottshall
Dam » 
Öckerö IBK / IK Zenith D2 - Ale IBF D2
  -      
MARS 2023
 
03
19:30
fre
19:30    
Damjunior, Tuve Sporthall
Ale/Älvstranden JAS - Landvetter IBK  -      
04
14:30
lör
14:30    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - FBC Lerum D2
  -      
05
12:00
sön
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - Korsvägen BBK A-lag
  -      
 
10
19:30
fre
19:30    
Herr, Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herr » 
Herrestads AIF WH Rockets H4 - Ale IBF H4
  -      
12
18:00
sön
18:00    
Dam, Partillebohallen
Dam » 
FBC Partille D2 Utgår 20220829 - Ale IBF D2
  -      
 
18
14:30
lör
14:30    
Dam, Ale Kulturrum
Dam » 
Ale IBF D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2
  -      
19
12:00
sön
12:00    
Herr, Ale Kulturrum
Herr » 
Ale IBF H4 - IBK Kungarna H4
  -      
 
24
19:30
fre
19:30    
Dam, Nova Floda Sportcenter
Dam » 
Floda IBK D2 - Ale IBF D2
  -      
APRIL 2023
 
02
16:00
sön
16:00    
Dam, Kärra Sporthall
Dam » 
Kärra IBK D1 - Ale IBF D2
  -      
 
Viktiga länkar
Sponsorer